ارمنستان باره پروا متقاضیان بسیاری برای ورود به دانشگاه پیمان گرفته است. این کشور با اذعان دانشجویان بین المللی همواره در حال ارتقا سطح آموزشی و ایجاد دانشگاه های معتبر است. راهنمای تحصیل در دانشگاه بین المللی اوراسیا ارمنستان را در جزئیات زیر ببینید. این دانشگاه در حدود ده سنه است که در راهبرد خویش در بین المللی سازی برقرار است، اطلاعات تکمیلی را از مشاورین در این مقاله به شما انتقال می دهند.

 

درباره دانشگاه بین المللی اوراسیا ارمنستان


دانشگاه بین المللی اوراسیا در سال 1996 تاسیس شد و در شهر کبیر ایروان واقع شده است (دارای جمعیتی بالغ بر 1000000 – 5000000 نفر می باشد). این دانشگاه ، به طور رسمی توسط وزارت تعلیم و علوم ارمنستان به رسمیت شناخته می شود. بنیاد-نهاد-سازمان آموزش عالی و معتبری جهت تحصیل در مملکت ارمنستان است که مقر آن در ایروان می باشد. از سنه 2004، EIU  حائز اعتبار اموزشی گردید که برنهمه های اموزشی را به طور کامل با استانداردهای ناحیه آموزشی عالی اروپا و توافقنامه بولونیا تطبیق داد.

 

EIU تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی ارشد و لیسانس در دودمان حقوق ، مدیریت و زبان های خارجی ارائه می دهد. EIU هم کاری های مختلف منطقه ای و بین المللی را ارائه می دهد. دانشگاه بین المللی اوراسیا  (EIU)یکی از موسسات اموزش عالی زیاد حقیر است (دامنه ی ثبت اسم دانشگاه میان 500 لغایت 999 دانشجو می باشد ). دانشگاه بین المللی اوراسیا (EIU) دوره های آموزشی و برنامه هایی را ارائه می کند که به عنوان مدارک تحصیلی پیش از کارشناسی شناخته می شوند (به عنوان مثال دیپلم، گواهی نامه)، کارشناسی و کارشناسی بزرگتر در چندین دودمان ی تحصیلی می باشد.

 

این بنیاد-نهاد-سازمان تعلیم عالی 23 ساله یک ت پاسخ انتخابی طبق امتحانات ورودی دارد. متقاضیان بین المللی واجد شرایط می توانند تقاضا ثبت نام داشته باشند. EIU، تعلیم در سه سطح چارچوب ملی مقدماتی جمهوری ارمنستان ارائه می دهد : مقطع لیسانس ( ششم )، مقطع کارشناسی بزرگتر (سطح هفتم)، محقق (درجه علمی علمی (سطح هشتم).

 

برنامه های اصلی شامل مدیریت، فقه، زبان های بیگانه و داروسازی و فن آوری اطلاعات (IT) می باشند. این دانشگاه از سنه 2013 برنامه های دکترای علوم را در زمینه های اقتصاد و مدیریت، زبان های المانی و قانون عمومی (قانون اساسی، اجرایی، مالی، شهری، زیست محیطی، قانون اروپا و قانون دولتی ) ارائه کرده است. تخصص های در سطح کارشناسی ارشد محدود به قانون اساسی، قانون مدنی و پروانه العمل، قانون جنایی و دستور العمل، مدیریت پروژه، مدیریت پروژه الکترونیک، مدیریت هتلداری، زبان و ادبیات انگلیسی (TEFL)، داروسازی و فن آوری اطلاعات  (IT)نمی باشد.

 

شرایط گرفتن استجابت از دانشگاه بین المللی اوراسیا ارمنستان


دانشگاه بین المللی اوراسیا در سال 1996 در شهر ایروان ارمنستان تأسیس شد و در 13 مارس 2002، این دانشگاه با حکم وزارت علوم و تعلیم و پرورش، تاییدیه گرفت و مجاز به صدور مدارک تحصیلی دولتی شد. جهت تحصیل در ارمنستان این دانشگاه فرصت های تحصیلی زیادی را در مقاطع گوناگون کارشناسی، کارشناسی بزرگتر و دکترا(تحقیق و پژوهش) در اختار ادب آموزان قرار می دهد.

 

این دانشگاه در حدود ده سنه است که در استراتژی خود در بین المللی سازی برپا بوده و به طور پرکار با ملحق شدن به سازمان های بین المللی و عضویت در تعدادی از برنامه های بین المللی در این امر همکاری می کند. دانشگاه اوراسیا دوره های تحصیلی چیره دست را در زنجیره های حقوق، مدیریت، رومه نگاری، امور مالی، ادبیات و زبان های خارجی، دارو سازی، فن آوری و اطلاعات، روان شناسی ارائه می دهد.

 

متقاضیانی که برای اولین بار در این دانشگاه ثبت نام کرده اند و همچنین دانش آموزانی که بعد از گذراندن سنه تحصیلی دوم و سوم از دیگر دانشگاه ها به دانشگاه اوراسیا منتقل شده اند، فرصت نکویی برای کمپانی در دوره های بین المللی ارائه شده توسط این دانشگاه دارند. این دانشگاه سالهاست که برنامه های تبادل ادب آموزان بین المللی را با دانشگاه های برجسته ی اروپای، اسپانیا، ایتالیا، لهستان، جمهوری چک، استونی، یونان، لیتوانی و دیگر کشورها به اجرا گذاشته است و فرهنگ آموزان با گزینش این دانشگاه فرصت استثنایی برای آینده ی شغلی خود در ارمنستان خواهند داشت.

 

پذیرش در دانشگاه بین المللی اوراسیا به صورت انتخابی بوده و نزاکت آموزان برای تحصیل در این دانشگاه باید در آزمون ورودی این دانشگاه کمپانی کرده و قبول شوند. دانش آموزان بین المللی برای گرفتن پذیرش در این دانشگاه باید درخواست خویش را به همراه مدارک و اسناد مربوطه به آدرس ذیل ارسال کنند:

 • فرم درخواست به همراه عکس (3.4)
 • کپی مدارک تحصیلی متوسطه به همراه دیپلم دبیرستان، که مدراک تحصیلی باید به زبان ارمنی ترجمه شده باشند و توسط دفتر اسناد رسمی یا سفارت تایید شده باشند.
 • کپی گذر نامه یا استشهاد تولد فرد که بدست سافرت یا دقتر اسناد رسمی تایید شده باشد.
 • گواهی پزشکی تایید شده از سفارت که سلامت فرد را تایید کند.

هم چنین نزدیک شهریه ی تحصیل در این دانشگاه برای دانش آموزان بین المللی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد 1000 دلار آمریکا در سنه می باشد و این دانشگاه از سال 2011 فرصت های زیادی برای گرفتن بورسیه ی تحصیلی و کمک های مالی برای دانش آموزان فراهم کرده است. برای استجابت در مقطع کارشناسی در این دانشگاه علاوه بر قبولی در آزمون ورودی مدارک ذیل لازم است:

 • اصل دیپلم و سند رسمی تایید شده از دبیرستان مبنی بر سپریدن تحصیلات فرد در این دوره
 • 6 تکه عکس 3.4
 • مدارک شناسایی(گواهی تولد، گذر نامه)
 • کارت پسین خدمت فرد
 • گواهی کمپانی در مسابقات ملی و بین المللی(المپیک)
 • رسید پرداخت خرج ی درخواست و آزمون ورودی( 1500 درم یا 3.09 دلار)

برای پذیرش در مقاطع کارشناسی بزرگتر و دکترا نیز علاوه بر سایر اسناد، مدارک تحصیلی مقاطع قبل( کارشناسی و ارشد) و دریافت دست کم نمره ی 12(از 20) در آزمون گرفته شده و هم چنین ارسال مقالات تحقیقاتی باره احتیاج است.

 

رشته های دانشگاه بین المللی اوراسیا ارمنستان


رشته حقوق: دانشکده حقوق در سال 1966 راه اندازی شده است و دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد حقوق را ارائه می کند. دوره کارشناسی حقوق (تخصص در دوره های قانون اساسی،حقوق جنایی، حقوق مدنی، حقوق بین الملل) و دوره کارشناسی بزرگتر حقوق (تخصص در حقوق بین الملل و اروپا، حقوق مدنی و جنایی و فرایند و نظریه های قانون) در دانشکده حقوق برگزار می شود. زنجیره مدیریت و IT: دانشگاه بین المللی اوراسیا ارمنستان دوره های کارشناسی، کارشناسی بزرگتر و دکترای مدیریت را ارائه می کند.

 • کارشناسی مدیریت
 • کارشناسی بزرگتر مدیریت
 • کارشناسی بزرگتر مدیریت پروژه
 • کارشناسی بزرگتر مدیریت کسب و کارهای الکترونیک
 • کارشناسی بزرگتر مدیریت هتلداری
 • دکترای اقتصاد

رشته های زبان خارجه: دانشگاه EIU دوره های زبان انگلیسی، آلمانی و فرانسه و وانگهی دورهای تخصص زبان شناسی و ارتباطات بین فرهنگی را نیز ارائه می کند. رشته های داروسازی: دانشگاه ارواسیا ارمنستان دوره های کارشناسی ارشد دوره های داروسازی را برای داروسازان واجد شرایط و چیره دست با دانش عمیق نظری و مجهز به امکانات عالی ارائه می کند.

 

هزینه و شهریه تحصیل در دانشگاه بین المللی اوراسیا ارمنستان


 • لیسانس (خارجی)،1000 دلار در هر سال.
 • کارشناسی بزرگتر (خارجی) 1000 / دلار در هر سال.
 • محل اقامت: 82 دلار
 • مواد غذایی: 99 دلار
 • حمل و نقل: 10 دلار
 • ارتباطات و خدمات عمومی: 38 دلار
 • لباس: 21 دلار
 • ورزش و اوقات فراغت :25دلار
 • مجموع:275دلار

اطلاعات مهاجرت

مشخصات

 • دانلود + ادامه مطلب (منبع اصلی)
 • کلمات کلیدی: دانشگاه ,المللی ,کارشناسی ,ارمنستان ,اوراسیا ,دوره ,المللی اوراسیا ,کارشناسی بزرگتر ,اوراسیا ارمنستان ,کارشناسی ارشد ,مدارک تحصیلی ,المللی او?
 • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارشدهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

در حوالی اریحا... اشعارعلی خودی آغمیونی اطلاعات و مشخصات کامل داروها آپشن خودرو چیز آموز As2Music آی تی هوم مسجد امیرالمومنین علی علیه السلام مهرگان قزوین BenYamin is typing... آشپزخامه